Teşekkürler
Son fotoğraflarımızı da indirdikten sonra yaz molası öncesi teşekkürlerimizi sunmak istedik. Oğlumu küçücük yaşında bırakıp çalışmanın vicdani sorumluluğuyla başetmeye çalışırken gözümü arkada bırakmadığınız için ekibinize, ve ayrıca gün içinde, oğlum nasıl öğretmenim mesajlarıma her seferinde bıkmadan ve nezaketini güler yüzünü hiç esirgemeden cevap veren, bize güven veren sevgili seher öğretmenimize teşekkürlerimizi ve sevgilerimizi sunuyoruz :) seneye görüşmek üzere

TEŞEKKÜRLER GÜLSEFKAT ANA OKULU!
Keşke daha önce tanımış olsaydık Değerli Zübeyde Hocamızı ve sıcacık yuvasını ve değerli diğer öğretmenleri!
Kızımız Nisa 1,5 yaşından itibaren kreş hayatına başladı ama maalesef ki bu zamana kadar güvenle bırakabileceğimiz bir okul ile karşılaşmadık.
Bir gün mucize gibi Zubeyde hanımla ve okulu ile tanıştık ve o günden bu yana kızımızı gözümüz arkamızda kalmadan bırakabiliyoruz.Kızımız sizlerin sayesinde çok şey öğrendi ve umarım öğrendiği bilgiler geleceğinde onun yol aydınlatıcısı olur.Size vermiş olduğunuz emeklerinizden dolayı çok minnettarım.
İyi varsınız ve size başarılar diliyorum.
Bu sene son senemiz ve çok üzülüyoruz :-(Umarım size güvenebileceğimiz kadar okul bulabiliriz!

Gülşefkat anaokulunun kapı ziline ilk bastigimizdan bu yana 2 senemiz geçti.
Değeli Zübeyde hocam ve kadrosu bize ilk andan bu yana başka okulda görmediğimiz ve göremeyeceğimize inandığım kadar hoşgörülü samimi güler yüzlü ve güven veren tek adres oldular.her daim ilk günkü mutluluğu bize verdikleri için çok tşk ederim.her daim bana ve evladima kocaman bir aile oldunuz iyi ki kapı ziline basıp içeri girmişim. Evladimi yetistirirken bana bu kadar destek oldugunuz için ve evladima bu kadar güzel bir eğitimle destek çıktığınız için sizlere minnettarim. Her sabah bu kocaman güvenli,samimi ,güleryüzlü ve mutlu yuvaya Evladimi huzurla birakabildiğim için bu kocaman aileye çok tşk ediyorum.

MEMNUNİYETİMİZ :)
GÜL ŞEFKAT ANAOKULUNU TERCİH ETTİĞİMİZ İÇİN HİÇ PİŞMAN OLMADIK EMEĞİNİZE SAĞLIK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ :) GÖNÜL RAHATLIĞIYLA OĞLUMUZU EMANET EDİYORUZ. GÜLERYÜZLÜ ŞEFFAF BİR KADROSU OLDUĞU İÇİN BİZ VELİLER ÇOK ŞANSLIYIZ.

Teşekkürler...
Yüzünüzden hiç eksik olmayan gülümsemeniz, hassasiyetiniz, anne şefkatiyle tüm çocuklara yaklaşımınız, fedakarlıklarınız için başta Zübeyde öğretmen olmak üzere, Betül Öğretmen, Gülsüm öğretmen ve Melike Öğretmene teşekkürler.

Özpolat
Allah in buze gonderdigi minik hediyeleri guvenilir ellere emenet etmenin ferahligi içindeyiz. Cok tesekkur ederiz cocuklarimizin ikinci evi...

Yorum
Birtanecik Sevgili oglumu; Gulsefkat Anaokulunun cok degerli muduresi Zubeyde Hanima,cok degerli Ogretmenimiz Gulfem Hanima ve yine cok degerli Vesile ogretmen ve Sena ogretmene guvenle emanet etmekten dolayi huzurluyum ve mutluyum.Benim icin degerli ogluma verdiginiz deger icin cok tesekkur ediyorum.

1 / 2

Ziyaretçi Defterine Yaz